Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Polski HH
Klub otwarty
by Gt4kill3r


Założony: 2008-07-18 04:04:31
Ostatnia aktywność: 2018-03-20 23:36:40
Postów na forum: 43
102 członków
Oglądany: 8790x

Najgenialniejsze linijki w polskim rapie ;>

KSTan
KSTan - bojownik · przed dinozaurami
*Choc ekipa coraz wieksza to trzeba pamietac zycie nam pokaze w jakim skladzie bedzie zyc nam dalej dane, czas nie tylko zmienia twarze ale takze nasze serca, czas i pieniadz to morderca ludzkich planow, ludzkich marzen... [DIXON 37 - Co nas kształtuje]

*Taka ludzka natura, ze mozemy miec dobry przyklad, a i tak potrafimy tylko zle wybrac... [Eldo - Połamany ludzik]

*Dziwnie dzialamy... nieslyszac slow przyjaciol, mimo rozumu nie umiemy wciaz pokonac strachu przed samotnoscia, dusi nas makrokosmos, tracimy zycia ostrosc psuje nam go pozorna wolnosc.. [Eldo - Połamany ludzik]

*Nikt mniej, nikt więcej... po prostu człowiek.. gdzie jest granica? co wolno i co warto? szukam.. a kazdy krok jest dla mnie w zyciu niespodzianka... [Eldo - Granice]

*Nie mam zamiaru spelniac czyichs oczekiwan, w zyciu nie chodzi o to by sympatie zdobywac, wiec czasem ktos zarzuci ci egoizm i co z tego?! Masz wszelkie prawa do tego by sie bronic.. To boli... kiedys blisko teraz sobie obcy ludzie i trudno tak musialo byc nie mam zludzen, nie mam pretensji, nie czuje nienawisci, wszystkiego najlepszego obcy jest mi smak zawisci, mszcza sie slabi, nawiedzeni chca cie zbawic, czasami duma nie pozwala spraw naprawic, coz... czasem granice ktos przekracza, a w zyciu nie ma powrotow.. czas przeciez nigdy nie zawraca... [Eldo - Granice]

AVE eRAPe ! ;D ;*
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2014-07-15 09:39:25
Mimkowsky
Mimkowsky - Superbojownik · przed dinozaurami
"Ten track nie traktuje o sensie istnienia,
jest po to, by po każdym wersie opadła ci szczena,
byś nie wiedział co masz robić, kiedy podnosisz ją z ziemi,
tak jak matki w strefie Gazy podnosząc trupy swych dzieci"

[ERIPE - Punchline - Redefinicja]
azzarisss
azzarisss - Superbojownik · przed dinozaurami
Golin ma najlepsze teksty w PL
"Geniusz O Legendarnej Inteligencji Nadludzkiej
Gamoniom Ofiaruje Lament I Nauczkę
Gryzę Oszustów, Luźną Ironią Nawet
Grad Obelg Likwiduje Insekty Nieciekawe"
Pierwsze Litery każdego wyrazu, w każdym wersie tworzą jego ksywkę GOLIN. Na jego płycie, "Katakumby" jest masa takich smaczków.
Te linie są z Młodych wilków 2013.

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.